MAARIKA LIIVAMÄGI

Maarika on töötanud 1992. aastast alates rahvusvahelistes korporatsioonides (Statoil, SEB Bank, ERGO Insurance Grupp) müügi- ja turundusvaldkonna juhina ning juhatuse liikmena. Ta on lansseerinud ja juhtinud brände ning müügikontseptsioonide uusarendusi lisaks Eestile ka teistes Baltimaades, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Maarika on ta teinud koostööd ka erinevate rahvusvaheliste müügi- ja turundusmeeskondadega USAst, Rootsist, Soomest ja Norrast. Viimased 10 aastat on Maarika olnud tegev finants- ja kindlustusesektoris, kus on juhtinud riigiüleseid müügimeeskondi. 

 

Maarika on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärijuhtimise magistrina ja täiendanud ennast ülikoolides USA’s (Cornell Hospitality Managment), Rootsis (Umea Univeristy) ning Hollandis (Rotterdam School of Management). Praegu jagab Maarika oma aega ettevõtluse, ärikonsultatsioonide, Eesti Mentorite Koja ning  Eesti Hotellide ja Restoranide liidu vahel. Viimases on Maarika tegevjuhi rolli täitmas. 

 

Oma tugevusteks peab Maarika müügijuhtimist, turunduse strateegiate loomist ja rahvusvaheliste meeskondade juhtimist. 

 

Vaba aega sisustab Maarika vabatahtlikuna Saksa-Balti Kaubanduskoja haridustöö rühmas. Meeldib lugeda, reisida, küpsetada magusaid kooke ja veeta aega perega.